Work Service Express

Pracownik produkcji

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Niemcy, Saarlouis »

Zadania:

  • Montaż i składanie foteli samochodowych
  • Praca przy taśmie montażowej
  • Naciąganie poszycia na stelaże
  • Zmienne środowisko pracy
  • Praca pod presją czasu (nie akordowa)

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu min. podstawowym
  • Doświadczenie w pracy na produkcji najlepiej w branży Automotive
  • Zdolności manualne
  • Sprawność fizyczna
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie około 1280 euro do 1830 euro po 15 miesiącach pracy na rękę (5400 - 7200 zł/ mc
  • Możliwe nadgodziny: od 1 do 5h/ tyg +25% do 6h/ tyg +35%
  • W pełni wyposażone, maksymalnie 2-3 osobowe, darmowe zakwaterowanie
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Praca w systemie 3 - zmianowym
  • Dodatek za funkcję tłumacza 1050 zł brutto do wynagrodzenia
  • Jednorazowe dofinansowanie przejazdu do Niemiec w kwocie 400 zł brutto po przepracowanym pełnym miesiącu
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie.
  • Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne
  • Opiekę profesjonalnego, zaangażowanego w sprawy pracownicze polskiego koordynatora
  • A jeśli polecisz Nam znajomego z Twojej branży, który wyjedzie z Nami do pracy za granicę, otrzymasz DODATKOWO 500 ZŁOTYCH.