HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Pracownik produkcji

Od: HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.
Miejsce pracy: Niemcy, Aitrach

Proste prace produkcyjne w Niemczech w miejscowości Aitrach 88319 (południowa część Niemiec).

12,93€ brutto/ h  bez znajomości j.niemieckiego!

Pracownik produkcyjny / magazynowy do przyuczenia w branży ocynkowni!

Zakres obowiązków (m.in.):

  • pracownik produkcyjny będzie uczestniczył w trzech procesach (czynności w zakresie zbrojenia, tynkowania oraz w kotle galwanizacyjnym),
  • proste prace produkcyjno-magazynowe jak np.:
  • prawidłowe zamocowanie materiału ocynkowanego,
  • kontrola belki podnoszącej pod kątem przeciążenia,
  • usunięcie ocynkowanego materiału,
  • usuwanie popiołu cynkowego z wanny cynkowej za pomocą zgarniaczy.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • własne auto do dyspozycji,
  • doświadczenie w pracach magazynowych bądź produkcyjnych,
  • mile widziane doświadczenie w ocynkowni.

Oferujemy:

  • polska umowa zlecenie na okres 3-12 msc. ( możliwość długoterminowej współpracy),
  • wynagrodzenie 12,93 € brutto/h,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • dodatek za dojazdy do pracy własnym autem,
  • możliwość objęcia stanowiska Leadera (wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego)

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o kontakt za pośrednictwem platformy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.