PRACOWNIK PRODUKCJI

Expert Workers Gmbh

NEUHAUS, zagranica

Opis stanowiska pracy

FABRYKA SZKŁA FARMACEUTYCZNEGO W NIEMCZECH

-czyszczenie, sortowanie i przepakowywanie pojemników syklanych

- zgłaszanie odstępstw jakościowych

- końcowa kontrola jakości szkła farmaceutycznego

- zapoznanie się z przepisami BHP i ich przestszeganie

Wymagania

- komunikatywna znajomość niemieckiego w piśmie i mowie

- staranność

- dobry wzrok

- umiejętność pracy zespołowej

- elastyczność, gotowość do pracy w systemie czterozmianowym

- doświadczenie w pakowaniu/sortowaniu (mile widziane) - wymagany wiek: pomiędzy 18 a 50 rokiem życia (niezależnie od płci ).

- poszukiwane są osoby, które chciałyby pracować co najmniej rok w Niemczech lub osiedlić się na stałe

- prawo jazdy i własne auto>zakwaterowanie 10km od fabryki (ewentualnie rower)

Prezentacja firmy

Expert Workers niemiecka firma zajmująca się rekrutacją pracownik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9,5PLN - 10,5PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
12€ dziennej diety
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji