ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Natolin, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Jaktorów, Mszczonów, Milanówek, Książenice

Miejsce pracy: Natolin k. Grodziska Mazowieckiego

Jeśli szukasz stałej, rozwojowej pracy - zapraszamy do kontaktu. Nie potrzebujesz dużego doświadczenia, liczą się Twoje chęci i motywacja do pracy!

Oferta:

  • Stabilna praca w świetnej atmosferze, w której będą doceniane Twoje pomysły oraz umiejętności!
  • Praca od poniedziałku do piątku na 1 zmianę
  • Umowa o pracę na pełny etat z możliwością bezpośredniego zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz doświadczenia - atrakcyjna podstawa + premie
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju w różnych obszarach
  • Opieka konsultanta Manpower
  • Benefity Premium (karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna, akcje promocyjne, szereg zniżek u naszych partnerów)

Wymagania:

  • Przede wszystkim zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy!
  • Umiejętność doboru i korzystania z odpowiednich narzędzi (wkrętarki, klucze, elektronarzędzia)
  • Sumienność, dokładność
  • Mile widziana umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Prawidłowe i terminowe wykonanie zabudów dla klientów
  • Przygotowywanie maszyn i urządzeń do realizacji zadań produkcyjnych
  • Dbanie o jakość produktów oraz realizowanych zleceń dla klientów

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści "NATOLIN" pod numer 668 527 397 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials