Pracownik produkcji

OTTO Work Force

Namysłów, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Namysłów

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów lidera w dziedzinie produkcji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref: NS/PP/09/2018

Opis stanowiska:
• Obsługa maszyn produkcyjnych;
• Bieżąca kontrola procesu produkcyjnego;
• Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy;
• Bieżące wypełnianie dokumentacji produkcyjnej;
• Przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości wytwarzania produktu.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
• Pracę w renomowanej firmie będącej liderem na rynku
• Pracę na pełny etat
• System premiowy
• Miłą atmosferę pracy
• Pracę od zaraz

Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe;
• Doświadczenie zawodowe w pracy zawodowej w firmie produkcyjnej oraz w obsłudze urządzeń produkcyjnych;
• Znajomość procedur systemu ISO 22 000 i HACCP;
• Umiejętność obsługi urządzeń produkcyjnych;
• Umiejętność pracy w grupie;
• Gotowość do pracy w systemie III zmianowym;
• Mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.