Pracownik Produkcji

Medi-Sept Sp. z o.o.

Motycz, lubelskie

Medisept to polski producent kompleksowych rozwiązań w zakresie utrzymania higieny i dezynfekcji.
Od blisko 25 lat działa na rynkach europejskich, dostarczając rozwiązania dla sektora profesjonalnego, między innymi dla szpitalnictwa i usług medycznych. Obecnie rozszerzył swoją działalność także na rynek detaliczny.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • przestrzeganie zasad BHP, norm jakości
  • bieżąca kontrola produktu
  • rozlew wyrobów gotowych, kontrola zgodności wyrobu gotowego ze standardem produkcyjnym
  • współpraca z zakładowym laboratorium chemicznym
  • przemieszczanie komponentów i wyrobów gotowych na magazynach produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysokie zaangażowanie i sumienność
  • dokładność i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • praca systemie od poniedziałku do piątku od 8:00 – 16:00
  • program wdrożeniowy
  • pracę w świetnym zespole, w perspektywicznej gałęzi rynku

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27

kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Medi-Sept sp. z o.o. z siedzibą w

Konopnicy 159 C, 21-030 Motycz;

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych

rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych

osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.;

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat wyznaczony przez

administratora;

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do

uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty

współpracujące w procesie rekrutacji;

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych,

prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do

wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do

cofnięcia zgody w dowolnym momencie;

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w

pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. polskim wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.