Opis stanowiska pracy

GRUPA PPM SA - od 20 lat lider na przemysłowym rynku taśm i klejów, opakowań, BHP i materiałów ściernych. Firma działająca w branży przemysłowej i automotive, jeden z czołowych dystrybutorów i konwerterów takich firm jak 3M, TESA, Tork – w związku z zapotrzebowaniem, poszukuje do swojego zespołu nowych osób:

Pracownik produkcji

Opis stanowiska:

  • montaż komponentów zgodnie ze specyfikacją technologiczną,
  • obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej,
  • diagnoza wad produktu na podstawie kontroli wizualnej
  • dbanie o bezpieczeństwo i higienę na stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • zdolności manualne i techniczne,
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • dużo wyzwań
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Miejsce pracy: Mirków, Łąkowa 24

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą działającą w branży przemysłowej od 1998 roku.<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis