Opis stanowiska pracy

INTER EUROPOL to polski producent szerokiego wachlarza pieczywa świeżego oraz o przedłużonej trwałości, produkowanego według najnowszych technologii.
Nasze produkty sa dostarczane do supermarketów, hoteli, restauracji, stacji paliw w Unii Europejskiej, Skandynawii i Europy Wschodniej.
Jako prężnie działająca firma produkcyjna kierujemy się zasadą dążenia do doskonałości technologicznej, poszanowania tradycji oraz ochrony środowiska naturalnego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Inter Europol zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem w charakterze:

PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH

(miejsce pracy: Marki, Małopole)

 Główne zadania:

  • Wykonywanie prac na liniach produkcyjnych związanych z wypiekiem, pakowaniem, sortowaniem pieczywa,
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług.

Wymagania:

  • Mile widziane:
    - doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży spożywczej,
    - uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,
  • Uczciwość, sumienność, rzetelność,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Wymagana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pracowniczych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą rodzinną, której historia sięga 1989 roku. Początk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji