ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Marki, Legionowo, Stanisławów Pierwszy, Radzymin, Ząbki, Nieporęt, Jabłonna

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wdrożenie i przygotowanie do samodzielnej pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Badania sanepidowskie lub chęć do ich wyrobienia
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym

Zadania:

  • Wsparcie procesu produkcyjnego: kontrola jakości, pakowanie, etykietowanie
  • Paletyzowanie, przygotowywanie do wysyłki

Numer kontaktowy: 606 282 414

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy