Opis stanowiska pracy

Wciąż szukasz pracy i nie możesz znaleźć nic dla siebie?

Już teraz ruszyła rekrutacja do jednej z największych firm produkcyjnym niedaleko Ostrowi Mazowieckiej!

Główne zadania na stanowisku:

  • Praca na linii produkcyjnej
  • Dbanie o jakość wykonanego wyrobu
  • Pakowanie gotowych produktów
  • Praca przy zgrzewarkach, pakowarkach
  • Praca przy prefabrykatach z wełny mineralnej.

Oferujemy :

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasowej
  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Jeśli nie masz jak dojechać? My dowieziemy Ciebie! Gwarantujemy bezpłatny dojazd do miejsca pracy
  • Wynagrodzenie godzinowe 14,00 zł/h brutto
  • Stały dodatek do godzin nocnych – Twoja stawka na godzinie nocnej wyniesie 16,80 zł/h brutto
  • Pracę w nadgodzinach rozliczamy w formie wyłącznie pieniężnej!

Wymagania:

  • Solidność, punktualność, dokładność
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacji praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne