Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/02/2019.

Pracownik produkcji

Lublin, lubelskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży przetwórstwa owoców poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

MIEJSCE PRACY: ŁOPATKI, woj. lubelskie
NR.REF PR/Ł/2019

Wymagania

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • program wdrożenia pracownika na stanowisku pracy
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • pracę w miłej atmosferze

Zadania:

  • rozładunek i załadunek owoców
  • dbanie o prządek na stanowisku
  • przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Jak aplikować?

Prześlij nam swoje CV przez portal.

Abyśmy mogli skontaktować się z Tobą, uprzejmie prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą zewnetrznego linku.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji