ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Łopatki

Numer ref. PRP/004/ARO

Zadania:

  • Pakowanie i sortowanie produktów
  • Załadunek, rozładunek produktów
  • Kontrola jakości produktów
  • Dbałość o jakość produkcji zgodnie z obowiązującymi normami
  • Wykonywanie zadań produkcyjnych i otrzymanie produktu odpowiedniej jakości

Oferujemy:

  • Pracę sezonową: czerwiec – wrzesień
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dojazd z Lublina i okolic

Wymagania:

  • Ważna książeczka sanepidu - warunek konieczny
  • Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej
  • Chęci do pracy i pozytywne nastawienie
  • Sumienność i zaangażowanie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials