ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych (prasy, wtryskarki i inne)
  • Kontrola jakość wyprodukowanych części

Wymagania:

  • Chęć i motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy trzyzmianowej lub w systemie czterobrygadowym

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową - możliwość stałej współpracy
  • Atrakcyjne premie i dodatki
  • Premia za polecenie pracownika do 800 zł
  • Premia za system czterobrygadowy 550 zł
  • Stołówka z obiadami w atrakcyjnych cenach w jednej z lokalizacji
  • Bezpłatny transport z Łasku, Pabianic, Łodzi, Koluszek, Brzezin
  • Benefity w ramach programu Manpower Premium: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie PZU, abonament medyczny Medicover, zniżki, rabaty

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials