ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Łódź

Dla naszego Klienta - lidera branży produkcji sprzętu AGD poszukujemy Kandydatów do prac produkcyjnych.

Miejsce pracy: Łódź - Widzew
Numer ref. PPR/074/MKU

Zadania:

  • Montaż podzespołów za pomocą wkrętarek
  • Kontrola jakości
  • Pakowanie podzespołów

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • Pakiet benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
  • Darmowe dojazdy do pracy z różnych lokalizacji
  • Opieka i pomoc konsultanta w firmie

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

CV prosimy przesyłać za pomocą portalu lub składać osobiście w biurze Manpower w Łodzi ul. Sienkiewicza 85/87 (ORION I piętro) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00; kontakt: 606 770 679.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials