Pracownik produkcji

Łódź - Nowy Józefów, łódzkie

Seito Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • transportowanie komponentów z obszaru wtryskarek,
  • transportowanie i zasypywanie głowiczki pomiędzy maszynami montującymi,
  • transportowanie komponentów z obszaru CIA, oraz inne zlecone czynności na terenie fabryki.

Wymagania

Co możemy zaoferować?

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia (16,6 zł + 250 zł brutto premii!)
  • pracę w systemie 3-zmianowym od pn do nd

Seito Polska jest najszybciej rozwijającym się dostawcą outsourcingu procesów... logistycznych i okołoprodukcyjnych.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w dostarczaniu kompleksowych usług w ramach obsługi procesów logistycznych i produkcyjnych. Dzięki dostępowi do najnowszych osiągnięć technologicznych oraz wdrożeniu nowoczesnych metod zarządzania opartych na filozofii Lean Management, Seito Polska cieszy się zaufaniem największych światowych koncernów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji