Opis stanowiska pracy

Firma STYROPMIN to polski producent płyt styropianowych z przeszło 25-letnią tradycją na krajowym rynku. Nasz cel to produkcja dobrej jakości styropianu, zadowolenie klientów oraz stworzenie przyjaznych miejsc pracy dla naszej załogi.

Do zakładu w Łochowie poszukujemy osób na stanowisko

PRACOWNIK PRODUKCJI

Oferta skierowana zarówno dla mężczyzn jak i kobiet

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Załadunek samochodów (w przypadku mężczyzn)
  • Dbanie o jakość wykonywanej pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Chęć nauki obsługi maszyn produkcyjnych
  • Uczciwe podejście do obowiązków
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

  • Po okresie próbnym, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałą pensję, premię od wyników, pakiet socjalny
  • Możliwość specjalizacji i nauki zawodu

Prosimy o załączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz 883)"

Prezentacja firmy

Firma Styropmin zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt styropianowych wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria