Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy pracowników produkcji:
- Operator maszyn i urządzeń stolarskich;
- Pomocnik operatora;
- Pakowacz;
- Monter;

Czas pracy:
- praca w trybie 3-zmianowym (6-14, 14-22,22-6)

Miejsce pracy:
- Lipniki Stare 27,
- Pułtusk ul. Jana Pawła II 14
- Kacice 86

Wymagania

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! TO MY POMOŻEMY CI JE ZDOBYĆ !!!

- mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego, posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, miarka

Prezentacja firmy

Tworzymy GRUPĘ MARDOM, w której skład wchodzą dwie dynamiczne rozwijając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta, Praca Inne