Opis stanowiska pracy

  • praca przy taśmie produkcyjnej w szybkim tempie
  • prace produkcyjne, polegające na pakowaniu gotowych dań: kurczaków, makaronów do pudełek, o różnych pojemnościach
  • ważenie produktów
  • odbieranie zapakowanego produktu i układanie go na paletach

Wymagania

  • motywacja do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • doświadczenie przy pracy na taśmie produkcyjnej
  • brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy w temp. ok. 15 stopni C.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (nie wymagamy!)
  • mile widziane doświadczenie pracy przy produkcji żywności

PARTNER w biznesie, zapewniający NIEOGRANICZONY wachlarz HR-owych możliwości... dostosowanych do indywidualnych uwarunkowań Państwa przedsiębiorstwa i usług świadczonych na najwyższym poziomie. Wsparcie, jakie Państwo otrzymujecie ze strony naszych firm tworzących HRBC Group, zapewnia długotrwałą satysfakcję i widoczne efekty.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji