Opis stanowiska pracy

Dla naszego Kienta poszukujemy pracowników produkcji.

Miejsce pracy: Legnicka Strefa - Gniewomierz

Główne zadania na stanowisku pracy:

-praca na linii produkcyjnej zgodnie z instrukcjami pracy
-kontrola jakości wyrobów gotowych
-Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to chęci i zaangażowania, reszty Cię nauczymy.

Wymagania

-nadgodziny wypłacane co miesiąc
-dofinansowanie do posiłków
-eventy firmowe dla pracowników i ich rodzin np. Piknik Rodzinny
-możliwość awansu oraz rozwoju poprzez różnorodne szkolenia

Po przepracowanych trzech miesiącach czeka na Ciebie więcej korzyści i stała umowa

-Opieka medyczna - bezpłatny pakiet opieki medycznej w placówkach grupy LUXMED oraz placówkach partnerskich na terenie całego kraju.
-Karnety sportowe - Dzieki dofinasowaniu z ZFŚS, dajemy mozliwosc skorzystania z karnetu sportowego na preferencyjnych warunkach.
-Pożyczki na cele mieszkaniowe oraz Wczasy pod Gruszą
-Pomoc Zakładowego Funduszu Swiadczen Socjalnych (ZFŚS) - Zapewniamy pomoc rzeczowa lub finansowa dla pracowników, którzy znaleźli sie w trudnej sytuacji zyciowej, rodzinnej czy materialnej.
-Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

Prezentacja firmy

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 415PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia frekwencyjna, premie zespołowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji