Pracownik produkcji

InterKadra Sp. z o.o.

Łebcz, pomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Łebcz

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • praca przy linii produkcyjnej,
  • układanie półproduktów na linii produkcyjnej,
  • pakowanie asortymentu w kartony zbiorcze oraz na palecie zgodnie z kartą specyfikacji produktu,
  • kontrola wyrobów w trakcie produkcji oraz zapewnienie wysokiej jakości produktów końcowych,
  • dbanie o przestrzeganie BHP w powierzonym obszarze,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

В ваши обязанности будет входить:

  • работа на производственной линии,
  • изготовление полуфабрикатов на производственной линии,
  • упаковка ассортимента в ящики и на паллету согласно спецификации продукции,
  • контроль продукции во время производства и обеспечение высокого качества конечной продукции,
  • соблюдении техники безопасности и охраны труда.

Oczekujemy:

  • sprawności manualnej, dyspozycyjności, sumienności i skrupulatnego wykonywania obowiązków,
  • orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Ждем

  • готовность, трудолюбие и скрупулезное выполнение обязанностей,
  • санитарно-эпидемиологические заключения.

Mamy do zaoferowania:

  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • realną możliwość współpracy bezpośrednio u Klienta,
  • stałą opiekę koordynatora.

Мы предлагаем:

  • работа в 3-х сменной системе,
  • реальная возможность сотрудничества напрямую с клиентом,
  • постоянная забота координатора.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.