ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Kraków

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej
  • Praca w prężnie działającej firmie
  • Praca na terenie Krakowa (Huta Sendzimira)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium: prywatna opieka medyczna (Medicover), karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe PZU oraz atrakcyjne rabaty pracownicze w wielu miejscach - pizzeriach, centrach rozrywki, szkołach językowych

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w ruchu 4- brygadowym, 3-zmianowym
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do pracy w zespole
  • Predyspozycje do pracy fizycznej
  • Wykształcenie zawodowe techniczne będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Sortowanie wyrobów betonowych i układanie ich na paletach
  • Obsługa mieszarek do betonu
  • Obsługa narzędzi pneumatycznych, przenośników, kluczy
  • Kontrola jakości
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Wykonywanie poleceń przełożonego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy