Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR, a naszym klientem jest firma zajmująca się produkcją artykułów formowanych z silikonu i gumy. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na produkcji.

W procesie produkcji wykorzystywana jest metoda wtryskowa a technologia opiera się na wykorzystaniu ciekłego silikonu, mieszanki silikonowej oraz innych elastomerów termoplastycznych.

Do Twoich najważniejszych obowiązków będzie należeć:

• obsługa pras wulkanizacyjnych

• obsługa walcarki do gumy i tworzyw sztucznych

• obsługa sztancy do wycinania detali metalowych

• pomoc przy ciągu wulkanizacyjnym

Od kandydatów oczekujemy:

• dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz w systemie 3 - zmianowym (6-14, 14 -22, 22-6)

• mile widziane podobne doświadczenie

Oferujemy:

• współpracę w oparciu o umowę zlecenie, w dłuższej perspektywie umowa bezpośrednio z pracodawcą

• stawkę godzinową 20 złoty brutto

• przeszkolenie do wykonywania pracy

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji