TELE-FONIKA KABLE SA
TELE-FONIKA KABLE S.A. specjalizuje się w produkcji kabli i przewodów. Polska firma zatrudniająca 2500 pracowników. Firma z długoletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku.
SOLIDNY PRACODAWCA

Poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Prowadzimy rekrutację do Zakładów, miejsce pracy do wyboru:

Zakład Kraków ul. Wielicka 114

Zakład Kraków - Bieżanów os. Złocień

Zakład Myślenice ul. H. Cegielskiego 1

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - PRACA DO PRZYUCZENIA

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów po wstępnych szkoleniach stanowiskowych
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu

NIEZBĘDNE KOMPETENCJE:

  • sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność i sumienność
  • mile widziane doświadczenie w pracach technicznych

OFERUJEMY:

  • praca w stabilnej firmie
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę
  • zmianowy system pracy (3 zmiany w ruchu ciągłym – 4 brygady)
  • bogaty pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi, pożyczki…)
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na stanowisku
  • premiowy system wynagradzania

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE REKRUTACYJNE
każdy wtorek i czwartek godz. 10:00
Miejsce: TELE-FONIKA Kable Kraków, ul. Wielicka 114
Brama Główna - prowadząca na produkcję
Na spotkaniu można zobaczyć jak wygląda praca na podobnym stanowisku, porozmawiać na temat proponowanych warunków zatrudnienia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych
znajdziesz na stronie www.tfkable.com