TELE-FONIKA KABLE SA
TELE-FONIKA KABLE S.A. specjalizuje się w produkcji kabli i przewodów. Polska firma zatrudniająca 2500 pracowników. Firma z długoletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku.
SOLIDNY PRACODAWCA

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów.

Mamy w Polsce 5 zakładów produkcyjnych (Bydgoszcz, Kraków, Myślenice, Bieżanów, Bukowno).

Aktualnie do wydziały produkcyjne poszukujemy kandydata w charakterze:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Prowadzimy rekrutacje do Zakładów:

  • Kraków ul. Wielicka 114
  • Kraków - Bieżanów os. Złocień
  • Myślenice ul. H. Cegielskiego 1

Wysyłając CV proszę podać zainteresowaną lokalizację.

Stanowisko do przyuczenia bez wymaganego doświadczenia.

Zadania:

  • praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów po wstępnych szkoleniach stanowiskowych

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność i sumienność
  • mile widziane doświadczenie w pracach technicznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę w oparciu o umowę o pracę
  • zmianowy system pracy (praca na 3 zmiany w ruchu ciągłym – 4 brygady)
  • pakiet socjalny (premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi…)
  • wynagrodzenie minimalne (w okresie próbnym) to 2800 zł brutto, wraz ze zdobywanym doświadczeniem stawka wzrasta. Średnie wynagrodzenie na tym stanowisku to 4500 zł brutto.
  • premiowy system wynagradzania

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Przed planowanym zatrudnieniem jest możliwość zobaczenia jak wygląda praca na stanowisku, poznać szczegółowe informacje dotyczące zatrudnienia, wynagrodzenia. Zapraszamy do kontaktu!

Spotkania w sprawie pracy dla zainteresowanych kandydatów są prowadzone w każdy wtorek i czwartek o godz. 10:00 bezpośrednio w Zakładzie Kraków ul. Wielicka 114 (portiernia przy produkcji). Jesteś zainteresowany? Przyjdź i zobacz. ZAPRASZAMY!

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. aplikacja, list motywacyjny, CV) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej dla celów rekrutacyjnych, w procesie rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych
znajdziesz na stronie www.tfkable.com