Pracownik Produkcji

Katowice (Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Zabrze), śląskie

COGNOR SA Oddział OM Szopienice w Katowicach

Opis stanowiska pracy

- obsługa i nadzór nad urządzeniami odlewniczymi
- operacje związane z obróbką rur i wałków (cięcie, fazowanie, prostowanie)
- obsługa urządzeń pomiarowych np. suwmiarka

Wymagania

- wykształcenie minimum zawodowe
- mile widziane doświadczenie zawodowe
- mile widziana obsługa suwnic, prowadzenie wózka widłowego
- praca w ruchu ciągłym - system 3 zmianowy (za dodatkowym wynagrodzeniem)
- możliwość podnoszenia kwalifikacji - kursy na prowadzenie wózków widłowych, na obsługę suwnic
- znajomość przyrządów pomiarowych (suwmiarka)

Spółka COGNOR S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach powstała w 2002 roku. Obecnie jest... wiodącym producentem stopów miedzi oraz cynku. Produkcja obejmuje odlewnictwo brązów w postaci wałków i tulei oraz produkcję stopów odlewniczych w postaci gąsek i zapraw ocynkowniczych w postaci bloków. Ponad 50% odlewanych półwyrobów jest aktualnie sprzedawana na rynku europejskim. Z uwagi na dynamiczny rozwój, obecnie prowadzone są procesy rekrutacyjne na kilka stanowisk, w tym:
- pracownik produkcji
- magazynier
- pracownik działu utrzymania ruchu
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji