Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Inowrocław

Masz motywację do pracy i Jesteś gotowy zacząć od zaraz?

Napisz lub zadzwoń a my poinformujemy Cię o ofercie.

Zespół z Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705) szuka pracownika.

Miejsce pracy: Firma, w której będziesz pracować zajmuje się produkcją i przetwórstwem cebuli.

Lokalizacja: Piotrkowice (okolice Inowrocławia)

Praca na stanowisku: Pracownik produkcji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Pomoc i wdrożenie w pracę
  • Transport pracowniczy

Zakres obowiązków:

  • Praca na linii produkcyjnej
  • Kontrola procesu produkcji oraz jakości produktu
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Realizacja zleceń produkcyjnych
  • Przestrzeganie zasad BHP oraz innych obowiązujących przepisów i procedur

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (od poniedziałku do piątku w godz.6-14,14-22)
  • Sprawność manualna
  • Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Dokładność sumienność i zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/ przy maszynie

Zadzwoń lub wyślij sms, a My oddzwonimy;

Kasia +48 575_551_900

Maja +48 508_569_193

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Charlie works Sp. z o.o.