Pracownik produkcji

Good Job & Tax

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Good Job KRAZ 11653 poszukuje kandydatów na stanowisko produkcyjne.

SPECYFIKA PRACY: praca produkcyjna, polegająca na sortowaniu produktów, pakowanie, skanowanie gotowych elementów na linii produkcyjnej oraz wkładanie ich do odpowiedniego pojemnika.

OFERUJEMY:
• gwarantowane godziny!
• atrakcyjne wynagrodzenie €10,44h
• dodatki zmianowe: 125% i 150%
• zakwaterowanie na czas zatrudnienia
• ubezpieczenie zdrowotne
• legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
• dyspozycyjność na dłuższy czas
• pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Wymagania

• mile widziany komunikatywny język angielski
• dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie