Armadas B.V. i.o.

Pracownik produkcji

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: HOLANDIA / Eersel

Firma produkuje brykiety z węgla drzewnego, które wykorzystywane są np. w kadzidełkach, fajkach wodnych (typu shisha).

Zakres obowiązków:

  • pakowanie produktu
  • kontrola jakości
  • przygotowywanie produktu do wysyłki
  • obsługa maszyn

Wymagania:

  • dokładność i precyzja
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie, sumienność oraz poczucie odpowiedzialności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
  • zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie angielskojęzycznych dokumentów aplikacyjnych z dołączonym aktualnym zdjęciem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy