Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie z wieloletnią tradycją,
  • bezpłatny dojazd na wybranych trasach (na określonych liniach),
  • bezpłatne posiłki regeneracyjne oraz odzież roboczą,
  • premię miesięczną uzależnioną od wyników pracy.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowanie stanowiska pracy na początku zmiany,
  • obsługa urządzeń oraz wykonywanie czynności produkcyjnych,
  • porządkowanie i higiena stanowiska pracy oraz urządzeń produkcyjnych.

Poszukujemy osoby:

  • dyspozycyjnej do podjęcia pracy zmianowej w zmiennym mikroklimacie,
  • posiadającej książeczkę do celów sanitarno–epidemiologicznych (lub gotowej do jej wykonania),
  • pracowitej i sumiennej.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Wymagania

Spółka zatrudniająca: : Iglotex – Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o., ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości