ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Miejsce pracy: Janinów k. Grodziska Mazowieckiego

Zadania:

  • Pakowanie gotowego wyrobu (gąbki, ściereczki, taśmy itp.)
  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Przekazywanie gotowego wyrobu w wyznaczone miejsce magazynowe

Wymagania:

  • Możliwość pracy w systemie 3 zmian
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Pracę w Janinowie k. Grodziska Mazowieckiego
  • Bezpłatny dowóz do miejsca pracy z Żyrardowa i Milanówka
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Stawkę godzinową od 18,28 zł brutto/h do 22,90 zł brutto/h
  • Miesięczną premię za obecność
  • Benefity (karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, akcje promocyjne)
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Pracę w znanej i cenionej firmie

Nr ref.: PPR/063/AJĘ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials