Opis stanowiska pracy

  • Praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu komponentów dla przemysłu AGD
  • Praca w systemie 2-zmianowym : 6.00 - 14.00 , 14.00 - 22.00 ( pn. – pt. )
  • Pomoc przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe. Wynagrodzenie od 2775 – 3350 zł brutto ( zależne od nabytego doświadczenia )
  • Interesujący system premiowania 1200 zł brutto / miesięcznie
  • Szkolenia oraz możliwość osobistego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Dobrą atmosferę pracy i ciekawe wyzwania zawodowe
  • Kartę Multisportu
  • Pracę w zakładzie z nowoczesnymi technologiami

System pracy – dwie zmiany

Pełne zatrudnienie

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży produkcyjnej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości