ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Montaż drobnych elementów
  • Lekka praca, w dużej mierze siedząca
  • Dbanie o wysoką jakość produktów
  • Proste prace manualne
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Przestrzeganie przepisów BHP obowiązujących w miejscu pracy

Wymagania:

  • Nie wymagamy doświadczenia - jedynie chęci i motywacji do pracy
  • Sumienność, rzetelność i dokładność
  • Komunikatywność
  • Chęć i dyspozycyjność do pracy po 8 h na trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury firmy
  • Pracę na terenie gliwickiej Strefy Ekonomicznej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie podstawowe + premię
  • Możliwość nabycia doświadczenia
  • Stałe wynagrodzenie
  • Dostęp do Manpower Premium (zniżki na kręgle, do restauracji, na zakupy)
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Opiekę konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Numer ref. PPR/009/NOL
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials