Pracownik produkcji

Knor Sp. z.o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis:

  • Praca na stanowiskach produkcyjnych przy montażu art. dekoracyjnych, montaż lekki,
  • Umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS, możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie jedno lub dwuzmianowym,
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Przyjazna atmosfera w miejscu pracy,
  • Stawka 14,70zł brutto/h,

Wymagania:

  • Nie wymagamy doświadczenia w pracy na produkcji, gwarantujemy pełne szkolenie

Nie wymagamy CV - wystarczy tel. 323004079.

Prezentacja firmy

Od samego początku swojego istnienia firma rodzinna KNOR Sp. z o.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
14,7PLN - 14,7PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji