ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Gliwice

Numer ref. OMN/009/SSZ

Zadania:

  • Obsługa maszyn na liniach produkcyjnych
  • Dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów, czystość i porządek na stanowisku pracy
  • Prace montażowe poszczególnych komponentów dla branży automotive

Oferta:

  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Benefity: Multisport, grupowe ubezpieczenie - jeden z pakietów na zdrowie w całości finansowany przez pracodawcę, kursy językowe, piknik, bonusy za polecenia pracowników, dofinansowanie stołówki, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczna premia (min. 3000 zł brutto z premią)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej z możliwością przejścia w struktury firmy nawet po 6 miesiącach
  • Praca w renomowanej firmie z branży automotive

Wymagania:

  • Chęć do nauki, duża motywacja do podjęcia pracy stałej
  • Dokładność oraz sumienność
  • Zdolności manualno-zręcznościowe
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

Jeśli jesteś zainteresowany napisz SMS o treści "GLIWICE" pod numer 668 125 033.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials