Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn Winder i NC
  • przygotowanie elementów do produkcji
  • montaż manualny elementów
  • laminowanie i prace wykończeniowe elementów kształtnych
  • obsługa wózka widłowego oraz suwnicy

Wymagania:

  • wykszatałcenie zawodowe lub techniczne
  • doświdczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do pracy zmianowej 4 bryg. po 12 h
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • zdolność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w renomowanej firmie
  • początkowe zatrudnienie na umowę o pracę na okres 3 miesięcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia
  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji