Pracownik produkcji

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 0017960
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • odbieranie gotowych wyrobów z taśmy, wkładanie ich do opakowań zbiorczych, oklejanie taśmą i układanie na palecie,
  • kontrola wizualna wyrobów powstałych w procesie produkcji zgodnie z procedurami systemu jakości,
  • nadzór na prawidłowym przebiegiem procesu.

Oczekiwania:

  • aktualna książeczka badań sanitarno-epidemiologicznych,
  • zdolności manualne i wysoka precyzja w działaniu,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (lub trzyzmianowym),
  • dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez agencję zatrudnienia LeasingTeam Sp z o.o.,
  • wynagrodzenie od 2 670 zł brutto,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i doświadczenia,
  • profesjonalne środowisko pracy, przyjazna atmosfera,
  • dogodna lokalizacja, łatwy dojazd - zakład spożywczy znajduje się w Gdańsku, dzielnica Oliwa (5 min. od kolejki SKM).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.