Pracownik produkcji

InterKadra Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 11-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Obecnie dla naszego Klienta poszukujmy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik produkcji z autem

Lokalizacja: Reims

OBOWIĄZKI:

produkcja stelaży samochodowych
pakowanie, etykietowanie

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

umowa o pracę tymczasową
zakwaterowanie zapewnione i opłacone
dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży
możliwość pracy w nadgodzinach
możliwa długotrwała współpraca
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś/ łaś? Zachęcamy do zapoznania się z Naszą stroną internetową www.interkadra.pl lub do odwiedzenia Nas w jednym z 23 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski.

Wymagania

dobra kondycja fizyczna
umiejętność pracy w grupie

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
dodatek transportowy, darmowe zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji