Gardinia Sp. z o.o.

PRACOWNIK PRODUKCJI, umowa o pracę, premie plus pakiet socjalny

Od: Gardinia Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Domasław, k, Wrocław, Wysoka, Kobierzyce, Ślęza, Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa urządzeń do produkcji rolet okiennych
  • Montaż gotowych elementów według schematu
  • Kontrola kompletności produktu
  • Prace manualne

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i staranność
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Mile widziane zdolności manualne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym
  • Pełne wdrożenie w struktury firmy
  • Doskonalenie umiejętności w prężnie rozwijającej się firmie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe i kartę MULTISPORT