Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR, a naszym klientem jest firma zajmująca się produkcją artykułów formowanych z silikonu i gumy. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na produkcji.

Lokalizacja pracy: Dobczyce

W procesie produkcji wykorzystywana jest metoda wtryskowa a technologia opiera się na wykorzystaniu ciekłego silikonu, mieszanki silikonowej oraz innych elastomerów termoplastycznych.

Do Twoich najważniejszych obowiązków będzie należeć:

• obsługa pras wulkanizacyjnych

• obsługa walcarki do gumy i tworzyw sztucznych

• obsługa sztancy do wycinania detali metalowych

• pomoc przy ciągu wulkanizacyjnym

Wymagania

• wcześniejsze doświadczenie na produkcji min. 1 rok

• umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji

• sumienność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełen etat

• pracę w systemie 3 - zmianowym (poniedziałek – piątek 6-14, 14-22, 22-6)

• szkolenie stanowiskowe

• oprócz wynagrodzenia zasadniczego możliwość uzyskania premii

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji