Pracownik Produkcji

Timing Sp. z o.o.

Denekamp, zagranica

Opis stanowiska pracy

POSZUKUJEMY ZMOTYWOWANYCH PRACOWNIKÓW DO PRACY PRZY PRODUKCJI POSIŁKÓW!

Mamy ponad 35 lat doświadczenia w produkcji i sprzedaży schłodzonych posiłków, składników, makaronów, sałatek, zup i sosów.

Wszystkie są produkowane w naszej fabryce w Denekamp, gdzie robimy wszystko z ponad 200 współpracownikami, aby uzyskać świetny produkt końcowy.

Praca polega na przygotowywaniu, napełnianiu, formatowaniu i pakowaniu dań gotowych. Dzieje się to stale w gorącym i zimnym środowisku. Praca jest na dłuższy okres czasu. Nie zwlekaj i wyjedź do pracy w Holandii z Timing!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Ważenie produktów,
  • Wkładanie produktów do pojemników,
  • Zabieranie gotowych produktów z bandy,
  • Mieszanie warzyw,
  • Krojenie mięsa na kawałki.

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie 10.00€+ 6%ADV = 10.60€, *bez wiekówki!
  • Stawka od 18:00 do 00:00: 13.30€ oraz od 00:00 do 06:00: 13.50€,
  • Pracę zmianową 6:00-15:00 i 15:00-00:00,
  • Okazjonalna praca w soboty,
  • Zwrot kosztów transportu dla osób mieszkających prywatnie od 10km 0,19% za km (maksymalnie 6€).

*Oferta bez tzw. wiekówki! Zapytaj o szczegóły i wyjedź z nami!*

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:470

Wymagania

Oczekujemy:

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane),
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji