Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla swojego Klienta:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Czosnów

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie składników do produkcji zgodnie z dokumentacją,
- nadzór nad procesem produkcji,
- raportowanie użytych składowych wg standardów firmy.

Wymagania:
- posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- motywacja do pracy i zaangażowanie,
- sumienność, dokładność, operatywność,
- dyspozycyjność do pracy na pełen etat w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:
- Atrakcyjne terminowo wypłacane wynagrodzenie
- Pracę w systemie zmianowym w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00
- Pracę od poniedziałku do piątku oraz wolne weekendy
- Pracę od zaraz
- Opiekę medyczną oraz kartę MutiSport na bardzo preferencyjnych warunkach
- Możliwość ubezpieczenia członków najbliższej rodziny

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv przez formularz lub sms o treści: ’Czosnów’ na nr tel. 519 301 175

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.