Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) rekrutuje i zatrudnia pracowników dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Konfekcjonerka - pakowanie suplementów diety

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Czosnów

Zakres obowiązków:

- Pakowanie i etykietowanie produktów,

- Oklejanie i składanie opakowań,

- Praca przy taśmie produkcyjnej,

- Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

- Podstawowa sprawność manualna,

- Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,

- Aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

- Terminowo wypłacane wynagrodzenie - 19 zł brutto/h

- Umowa zlecenie ze składkami ZUS (opłacane wszystkie składki: emerytalna, rentowa, zdrowotna, chorobowa)

- Pracę w systemie zmianowym w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00

- Pracę od poniedziałku do piątku oraz wolne weekendy

- Wdrożenie, opiekę konsultanta oraz pracę w zgranym zespole

- Pracę od zaraz oraz możliwość podpisania umowy już na spotkaniu rekrutacyjnym

- Opiekę medyczną oraz kartę MultiSport na bardzo preferencyjnych warunkach

- Możliwość ubezpieczenia członków najbliższej rodziny

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv przez formularz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.