Opis stanowiska pracy

Firma S.V. Polska sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych ( malarki, piaskarki)
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Kontrola wizualna detali
  • Utrzymanie odpowiedniego stanu i czystości maszyn

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji ( branża automotive)
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Sumienność, rzetelność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o międzynarodowych standardach ze stabilną pozycją na rynku międzynarodowym,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie zasadnicze plus premie
  • Pakiet socjalny

Zatrudniamy także osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności

Prezentacja firmy

Firma S.V. Polska powstała na bazie 30 lat doświadczenia S.V. we ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna