Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Częstochowa

ZADANIA:

• Zadania związane z pracą na linii montażowej
• Wstępna kontrola jakości
• Współpraca z pozostałymi pracownikami na linii

WYMAGANIA:

• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
• Samodzielność i wysoka motywacja do pracy
• Zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania
• Zorientowanie na pracę stałą

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

• Po przejściu podwyżka oraz bogaty pakiet socjalny(paczki dla dzieci na święta, dofinansowanie na wyjazdy kolonijne dla dzieci, atrakcyjne PZU, bony na święta, bonusy za polecenia nowych pracowników i wiele innych)
• Wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki
• Bezpłatny dowóz do pracy z Gorzkowic, Pajęczna, Działoszyna, Żytna, Przedborza, Radomska oraz Bełchatowa
• Rabaty za zakupy oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
• Terminowe wypłacanie wynagrodzeń, profesjonalną obsługę kadrowo-administracyjną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.