Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/07/2018.

Pracownik Produkcji

Czeladź, śląskie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Praca przy produkcji opakowań tekturowych;
  • Składanie, klejenie oraz pakowanie opakowań;
  • Kontrola jakości;
  • Praca przy maszynach.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę Klienta;
  • Pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku 6-14, 14-22, 22-6 bądź w systemie czterobrygadowym;
  • Dobry dojazd z: Będzina, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Katowic, Siemianowic Śląskich, Bytomia, Piekar Śląskich;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie zawsze na czas;
  • Dyżur Konsultanta w siedzibie firmy;
  • Szkolenie wstępne;
  • Opiekę koordynatora;
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów;
  • Stawkę godzinową + premie. Dla osób pracujących w systemie 4brygadowym dodatek.

Wymagania

Wymagania:

  • Książeczka sanepidowska;
  • Doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane NIE WYMAGANE.

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli... rynku wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
16
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji