Persona-Direktservice Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji

Od: Persona-Direktservice Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Czechy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 15

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Obowiązki:

- obsługa linii/stanowisk produkcyjnych

- montaż elementów

- praca w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej

Wymagania:

- chęci do pracy

- dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna

- sprawność manualna

- gotowość do zmiany miejsca zamieszkania oraz do samodzielnego przyjazdu do Czech

Nie wymagamy doświadczenia na produkcji!

Oferta:

- czeska umowa o pracę wraz z ubezpieczeniem

- średnie miesięczne wynagrodzenie: od 3000 do 3600 zł netto/m-c

- długofalowa współpraca

- możliwość pracy w nadgodzinach

- dodatki za pracę w godzinach popołudniowych i nocnych

- zakwaterowanie w hotelu pracowniczym (darmowe lub za niską dopłatą)

- zwrot kosztu przejazdów na terenie Czech

- opieka koordynatora na miejscu

W wybranych lokalizacjach możliwa praca dla kobiet.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv poprzez przycisk Aplikuj.