Pracownik Produkcji

Work Service S.A.

Bytom, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Bytom

Miejsce pracy: Gliwice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca na produkcji elementów karoserii lub na magazynie;
  • obsługa maszyn;
  • stosowanie się do przepisów i norm;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
  • prace w systemie III-zmianowym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjną premie miesięczną,
  • dodatek transportowy,
  • dofinansowanie do kantyny,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • przerwę w pracy 25 min,
  • stołówkę pracowniczą z dopłatami do posiłków;
  • prywatną opiekę medyczną.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • umiejętności pracy z instrukcją;
  • mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe;
  • dyspozycyjność;
  • umiejętności pracy w grupie;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
  • dojazd do miejsca pracy we własnym zakresie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.