Orienta Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (okolice Wrocławia)

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Aktualnie dla naszego klienta, kameralnej firmy produkcyjnej, która zajmuje się produkcją urządzeń stosowanych w systemach odwadniających i kanalizacyjnych (przepompownie, odpływy) poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik produkcji

Obowiązki:

  • Proste prace produkcyjne,
  • Obsługa maszyny wtryskowej,
  • Montaż detali,
  • Kontrola jakościowa oraz pakowanie wytwarzanych detali.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji
  • Dobre zdolności manualne
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu
  • Dostępność do pracy pełnoetatowej,
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny środek transportu - pracodawca nie zapewnia transportu pracowniczego.

Oferujemy:

  • Przeszkolenie stanowiskowe,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,
  • Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku.
  • Wynagrodzenie oparte o system podstawa i premia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w obiecującej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.