Opis stanowiska pracy

  • praca na produkcji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • zdolności manualne
  • dokładność wykonywanej pracy i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • dobra organizacja własnej pracy
  • komunikatywność, zaangażowanie i sumienność
  • silna motywacja do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość awansu zawodowego
  • wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów
  • pakiet socjalny

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, poprzez przycisk APLIKUJ

Informujemy, iż będziemy się kontaktować telefonicznie z wybranymi przez nas kandydatami

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów narzędzi mających za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne