ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Numer ref. PPR/018/MRY

Zadania:

  • Montaż, pakowanie i testowanie podzespołów z branży hydrauliki siłowej (zawory, pompy, podnośniki)
  • Przygotowanie stanowiska pracy zgodnie ze standardami
  • Kontrola jakościowa produktów

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową z realną szansą na zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • Możliwość negocjowania stawki
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy na produkcji w firmie o dobrej opinii na rynku
  • Bezpłatny dojazd z Wrocławia (z dworca PKP, pl. Dominikańskiego, pl. Jana Pawła II, Pilczyc, Nowego Dworu, FATu)
  • Szeroki pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie posiłków, możliwość wykupienia karty Multisport i opieki medycznej w korzystnej cenie)
  • Opieka Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia
  • Wysoka motywacja do podjęcia pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/ magazynie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials